Статьи

Як красиво засмагнути без шкоди для шкіри

  1. Чому потрібно захищатися від сонця У невеликих кількостях сонячне випромінювання корисно: це джерело...
  2. Правило № 2. Загоряйте поступово
  3. Правило № 3. Захищайтесь від сонячного випромінювання
  4. Правило № 4. Вибирайте сонцезахисний засіб правильно
  5. Правило № 5. Підготуйте шкіру до засмаги
  6. Правило № 6. Витирайтеся після купання
  7. Правило № 7. Обновляйте сонцезахисний засіб
  8. Правило № 8. Захищайтесь від сонця навіть у воді
  9. Правило № 9. Зволожите шкіру після засмаги

Чому потрібно захищатися від сонця

У невеликих кількостях сонячне випромінювання корисно: це джерело вітаміну D і серотоніну - гормону радості. Але перебувати на сонці довше 15 хвилин небезпечно для шкіри. Сонячні промені проникають в епідерміс і викликають опіки: шкіра червоніє, болить і може покритися пухирями. Опіки провокують розвиток карциноми і меланоми - різновидів раку шкіри. В регіонах, де багато сонця, раком шкіри хворіють частіше. Наприклад, в Бразилії це найпоширеніший вид раку, а в Австралії їм хворіє 60% людей старше 70 років.

Щорічно в світі діагностують від 2 до 3 мільйонів випадків захворювання на рак шкіри. 90% з них - у людей зі світлою шкірою, які намагалися засмагнути, але робили це неправильно.

Як засмагати, щоб не нашкодити здоров'ю

Правило № 1. Загоряйте вранці або ввечері

Загоряйте вранці або ввечері

Найбезпечніше час для засмаги - до 10 ранку і після 16 годин дня. В цей час сонячні промені потрапляють на шкіру не під прямим кутом, тому ймовірність обгоріти набагато менше. Не переживайте, що сонце не пече і не обпікає, - воно все одно «працює».

Правило № 2. Загоряйте поступово

Шкіра набуває золотистий відтінок завдяки меланіну - темного пігменту в клітинах епідермісу. Він виробляється під впливом сонця і захищає шкіру від ультрафіолету. Меланін виділяється поступово, тому отримати гарну засмагу за один раз не вийде.

Щоб засмагнути, дайте клітинам шкіри адаптуватися і накопичити меланін. Для цього засмагати поступово: почніть з 10-15 хвилин вранці або ввечері, додаючи по 10 хвилин кожен день. В інший час знаходитеся в тіні. Не допускайте, щоб шкіра нагрілася і почервоніла. Так ви отримаєте сонячний опік, а не загар.

Правило № 3. Захищайтесь від сонячного випромінювання

Захищайтесь від сонячного випромінювання

Сонячне випромінювання ділиться на UVA-промені, UVB-промені і IR-промені.

  • Найнебезпечніші - UVB-промені. Саме вони викликають почервоніння шкіри, опіки і провокують виникнення раку.
  • UVA-промені відповідають за загар і надають шкірі бронзовий відтінок. Це випромінювання менш небезпечно, але не нешкідливо. Воно має накопичувальний ефект і провокує фотостаріння шкіри: передчасні зморшки, пігментацію і обвисання.
  • IR-промені - це інфрачервоне випромінювання. Вони пошкоджують структуру ДНК і руйнують колаген в шкірі.

Щоб захиститися від сонячного випромінювання, використовуйте сонцезахисний засіб. Воно не дасть вам обгоріти і знизить ризик виникнення раку. Це не означає, що якщо ви будете користуватися сонцезахисним кремом, то зовсім не засмагнете. Засоби від сонця влаштовані так, що захищають в першу чергу від небезпечних UVB-променів і в меншій мірі - від UVA-променів, які відповідальні за загар.

Сонцезахисні засоби із захистом від UVA, UVB і IR-променів є в колекції Bronzeada Librederm . Вони захищають від усього спектра випромінювання і роблять загар безпечним.

Щоб сонцезахисний засіб працювало, потрібно наносити приблизно дві столові ложки крему на тіло і половину чайної ложки на обличчя. Якщо не дотримуватися рекомендацій, ефективність засобу знижується на 20-50%.

Правило № 4. Вибирайте сонцезахисний засіб правильно

Ступінь захисту позначається як SPF. Бувають кошти з SPF 15, 30 і 50. Вибирати потрібно виходячи з вашого фототипу: чим світліша шкіра і волосся, тим більша ступінь захисту потрібна.

  • Якщо у вас дуже світла шкіра, руде або світле волосся і блакитні або сірі очі, вам необхідно засіб з найбільшою ступенем захисту - SPF 50. Якщо на обличчі є веснянки або пігментні плями, використовуйте спеціальний крем для обличчя з SPF 50 проти пігментних плям.
  • Якщо у вас світла шкіра без веснянок, русяве волосся, карі, блакитні або зелені очі, ви представник другого фототипу. Вам підійдуть засоби з SPF від 30 до 50.
  • Якщо у вас темне волосся, світла або смуглява шкіра - використовуйте сонцезахисний засіб з SPF 30.
  • Тим, у кого оливкова, смаглява і дуже темна шкіра, теж необхідно захищатися від сонця - підійде засіб з фактором захисту SPF 15. Навіть якщо ви відмінно переносите спеку і не згорає на сонці, ви все одно схильні до дії UVA- і UVB-променів. Про це попереджає Асоціація по боротьбі з раком шкіри.

Водостійкі сонцезахисні засоби з SPF 15 , SPF 30 і SPF 50 є в колекції Bronzeada Librederm, виробленої в Італії. Вони підходять для обличчя і тіла, захищають від інфрачервоного випромінювання, UVA- і UVB-променів, швидко вбираються і не залишають слідів на одязі. У складі є термальна вода, лляне масло, масла з виноградних кісточок і бораго, які пом'якшують і захищають шкіру від зневоднення.

Якщо хочеться засмагнути швидше, можна використовувати масло-блиск, активатор засмаги з SPF 10 . Воно створює на шкірі гладке покриття і притягує сонячні промені, допомагаючи засмагнути швидше, але без ризику отримати опік. Масло підходить людям з третім або четвертим фототипом. Якщо у вас перший фототип, користуватися засобом не можна, бо нічого не захистить вас від сонця. Тим, у кого другий фототип, масло можна використовувати тільки в першу годину після сходу сонця і в останню годину перед заходом. Наносите його на шкіру за 15-20 хвилин перед виходом і оновлюйте після купання.

Вибрати кошти для засмаги

Правило № 5. Підготуйте шкіру до засмаги

Скраб або м'який пілінг очистить шкіру від забруднень і відмерлих клітин в епідермісі. Завдяки цьому загар ляже рівномірно і довше збережеться на шкірі.

Правило № 6. Витирайтеся після купання

Краплі води працюють як лінзи, збираючи і фокусуючи сонячне проміння на шкірі. Якщо не витирати шкіру насухо, запросто можна обгоріти.

Правило № 7. Обновляйте сонцезахисний засіб

Обновляйте сонцезахисний засіб

Наносите крем кожні дві години і після купання. Оновлювати його потрібно тому, що сонцезахисні фільтри під впливом сонячних променів поступово втрачають свої властивості.

Правило № 8. Захищайтесь від сонця навіть у воді

Під час купання спека не відчувається, тому що інфрачервоні промені не проникають в воду. Через це здається, що перебувати у воді безпечно, - сонце не гріє і не обпікає. Проте в воду проникають UVA- і UVB-промені - саме вони відповідальні за загар і викликають небезпечні наслідки. Тому, коли купаєтеся, теж захищайтеся від сонця. І захищайте шкіру дітей, які люблять грати з піском у води.

Правило № 9. Зволожите шкіру після засмаги

Суха шкіра лущиться і швидше оновлюється, тому отриманий загар швидко сходить. Щоб довше зберегти бронзовий відтінок, уникайте скрабів і мочалок і зволожує шкіру кожен день після засмаги. Для цього підійде зволожуючий крем з пантенолом і гіалуроновою кислотою. наприклад, гіалуронової бальзам після сонця Bronzeada Librederm. Він заспокоює і зволожує шкіру після перебування на сонці, продовжуючи загар в два рази. Не варто вірити народними рецептами і мазати шкіру сметаною або маслом - це може викликати алергію і привести до розмноження бактерій на шкірі

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: