Статьи

Чи шкідливо нарощувати нігті: плюси і мінуси

  1. Плюси і мінуси
  2. плюси
  3. мінуси
  4. шкода
  5. Шкода з вини майстра
  6. Основну шкоду
  7. Гель та акрил. шкода
  8. гель
  9. акрил
  10. догляд
  11. висновки

Всі дівчата піклуються про свою зовнішність

Всі дівчата піклуються про свою зовнішність. Для цього вони регулярно роблять спеціальні процедури. Однією з найпопулярніших є нарощування нігтів. Після цього вони стають довгими і красивими, про що мріє кожна жінка. Сама процедура проходить швидко і безболісно, ​​чим приваблює до себе ще більше уваги. Але мало хто замислюється, чи не шкідливо нарощувати нігті.

Плюси і мінуси

Така процедура викликає у більшості дівчат виключно позитивні емоції. Однак нарощування нігтів має плюси і мінуси, про які важливо знати всім. Саме з них випливають деякі можливі ризики.

плюси

Переваги процедури нарощування нігтів здаються очевидними. Насправді, їх кількість значно більше, ніж здається. До них відносяться:

Цього достатньо, щоб зацікавити процедурою будь-яку дівчину. Але завжди варто заздалегідь думати про можливі негативні наслідки.

мінуси

Немає нічого, що було б позбавлене недоліків. При нарощуванні все так же стикаються з негативною стороною. Що може чекати дівчину:

  • Пошкодження натуральних нігтів. При знятті штучних пластин на своїх залишаються косметичні ушкодження.
  • Існує ризик шкоди. При певних умовах може бути завдано шкоди для здоров'я нігтів.
  • Значимість навичок майстра. Якщо довірити роботу малодосвідченому людині, то можна серйозно нашкодити нігтям.
  • Ряд протипоказань. При вагітності, грибку на пальцях, ранках і травмах пластин відвідати таку процедуру не вдасться. При хворобах ендокринної, травної або видільної систем, а також прийомі деяких ліків займатися штучним моделюванням теж заборонено.

Як правило, на такі недоліки закривають очі. Тільки одиниці надають їм значення.

шкода

При нарощуванні кожна дівчина ризикує зіпсувати натуральні нігті. Тому питання про те, чи шкідливо нарощування нігтів, слід усвідомлювати ще на етапі підготовки до процедури. Негативний вплив може бути нанесено з вини майстра, від самого процесу, а також від використовуваного матеріалу або особливостей його нанесення.

Шкода з вини майстра

Найчастіше всілякі ризики ускладнюються браком досвіду або недобросовісністю майстра. Від нього залежать підсумкова краса пластин і здоров'я нігтів в майбутньому. При неправильному виборі манікюрного салону шкоду нарощених там нігтів може проявитися в наступному:

  1. Зайве спилювання натуральної пластини. Якщо майстер використовує занадто жорстку пилку або надто довго спилює ніготь замість того, щоб спростити завдання шліфуванням, то живий ніготь може бути коротше, ніж потрібно. Від цього страждає як якість підсумкової роботи, так і здоров'я нігтя.
  2. Неправильне моделювання геометрії нігтя. Коли майстер робить помилки, роблячи невірні розрахунки, серйозно зростає ризик появи тріщин або зламу пластини. Причому злам загрожує не тільки штучної пластині, а й натуральної.
  3. Використання неякісних матеріалів. Деякі майстри використовують дешеві матеріали, що володіють низькою якістю. Це відбивається на зовнішньому вигляді пластин і їх стійкості, а також може серйозно нашкодити пальцях.
  4. Незнання протипоказань. Деякі майстри можуть навіть не звернути увагу на очевидні проблеми, які забороняють нарощування. Наприклад, при занадто тонких і слабких пластинах вони можуть все одно провести процедуру. В результаті людина відчує біль, отримає зіпсовані нігті і може зіткнутися з появою ранок.
  5. Нанесення травм при знятті нерозчинних матеріалів. Якщо майстер буде занадто довго працювати зі шлифовочной пилою, то ризикує зачепити справжній ніготь. У таких ситуаціях основна шкода буде завдано зовнішнім виглядом.

Важливо серйозно підходити до питання вибору майстра для такої роботи. Бажано віддавати перевагу перевіреним спеціалізованим салонам, де клієнтів обслуговують досвідчені фахівці з манікюру.

Основну шкоду

Виявляється шкоду нарощування нігтів далеко не у всіх. Але якщо повторювати цю процедуру регулярно, то ризик зіткнутися з ним буде рости. Навіть із залученням до роботи досвідченого майстра дівчина може постраждати від таких проблем:

  1. Травми нігтьової пластини при регулярному повторенні процедури. Після спилювання нарощеної пластини буде потрібно 4 місяці на відновлення нігтя. Якщо нехтувати цим правилом, то травми з'являться вже в найближчі півроку. Найбільш вірогідні тріщини, пожовтіння і розшарування.
  2. Негативний вплив матеріалів. Навіть при використанні хороших матеріалів є ризик зіткнутися з підробкою, в якій присутні шкідливі компоненти. Рідини випаровуються і отруюють повітря, від чого страждає також сам майстер. Ними ж наносяться травми нігтьових пластин.
  3. Деформація нігтя від нестачі кисню. Вважається, що нігтям повітря не потрібен, тому що у них відсутня дихальний апарат. Однак вироблення кератину для будівництва нігтів витрачається певна кількість кисню. Якщо його не буде, то нарощуваний ніготь деформується і стане зігнутим, що перекреслить красу манікюру.
  4. Припинення вироблення захисного шару. При нанесенні на тривалий час різних штучних матеріалів формування природного захисту призупиняється, а її залишки видаляються. З цієї причини справжній ніготь стає вкрай уразливим для негативного впливу зовнішнього середовища і може пожовтіти, потоншати або расслоиться.
  5. Розвиток бактерій. Під шаром штучних матеріалів розвиваються мікроорганізми. Цьому особливо схильні ті люди, хто часто повторює процедуру нарощування або нанесення різних гелів на нігті. Бактерії залишаються в сформованих прошарках, де їх вплив на шкіру або пластини навіть не помітити.

Складно однозначно сказати, чи шкідливі нарощені нігті. Багато що залежить від випадкових чинників і майстри. Але існує різниця і в використовуваних матеріалах.

Гель та акрил. шкода

Як правило, нігті нарощують гелеві або акрилові. Між цим двома матеріалами є різниця, що виражається в особливих перевагах кожного з них. Проте вони обидва можуть нанести свій шкоду.

гель

Гель дуже яскраво блищить і не втрачає відтінку протягом тривалого періоду, при цьому його дуже легко наносити на поверхню нігтів. Головною перевагою нарощування нігтів гелем є забезпечення доступу натуральних пластин до кисню. Однак він вимагає спилювання кожні 2 тижні, а також може іноді тріскатися.

Чи шкідливо нарощувати нігті хорошим гелем? Всі перераховані в основному розділі проблеми можуть торкнутися цього кошти. Також люди, які користуються гелем, частіше стикаються з розвитком грибка нігтів і алергічними реакціями, а самі штучні пластини часом завдають серйозні травми натуральним.

У нього є і особливе негативний вплив, пов'язане з додатковим обладнанням. Йдеться про ультрафіолетовій лампі, яку використовують для сушки гелевих нігтів. Зарубіжні лікарі звернули увагу, що часто ракові пухлини розвиваються у тих, хто сушить нігті під УФ-лампою. Вважається, що підвищена доза ультрафіолету руйнує клітини шкіри, підвищуючи ризик появи злоякісних пухлин. Так, 48 річна жінка, що відвідувала 8 раз на рік манікюрний салон, зіткнулася з раком шкіри. Якщо дотримуватися нормальної частоти нарощування, то зіткнутися з такою проблемою з вини УФ-лампи практично неможливо.

акрил

Чи небезпечно нарощувати акрилові нігті? Вони вважаються найменш шкідливими, тому що кількість небезпечних речовин в них незначно. Головні переваги в швидкому відновленні натуральних нігтів, високої міцності, відсутності необхідності використовувати УФ-лампу, а також можливості тривалого носіння. До мінусів відносяться неприємний запах після процедури нарощування, поступове поява жовтого відтінку і необхідність додаткового шліфування.

До особливостей шкідливого впливу на людину відноситься підвищений ризик розвитку інфекцій, які викликаються бактеріями, що накопичуються в прошарках пластин. Також серйозний вплив надають хімічні речовини, які застосовуються при використанні акрилу, що проникають всередину шкіри, через що може серйозно постраждати натуральний ніготь.

догляд

догляд

Будь-які нігті після нарощування вимагають постійного догляду. Якщо цього не робити, то виникнуть проблеми і постраждає їх зовнішній вигляд. Потрібно дотримуватися простих правил:

  1. Брати речі потрібно тільки подушечками пальців.
  2. Заборонено обрізати штучні пластини, тому що це призведе до травм.
  3. При контакті з хімічними речовинами потрібно надягати гумові рукавички.
  4. Під нігтями слід регулярно видаляти бруд, використовуючи зубочистку.
  5. Краї нігтів і кутикули потрібно змащувати маслом двічі на добу.
  6. Рекомендується змащувати кисті рук кремом з вітаміном E щодня.

Слідувати цим рекомендаціям дуже просто. Вони допоможуть зберегти нігті здоровими і красивими максимально довго.

висновки

Нарощування нігтів шкідливо чи ні? Все залежить від досвіду майстра, якості використовуваних матеріалів, відсутності протипоказань і правильного догляду. Але навіть при дотриманні цих моментів існує невеликий ризик завдати собі шкоди, нехай навіть ймовірність і знаходиться на низькому рівні. Кожен повинен відповісти на це питання для себе сам, адже для когось ризики неприйнятні, а хтось взагалі ніколи не сприймає їх серйозно.

Схожі статті

Чи шкідливо нарощувати нігті хорошим гелем?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: