Статьи

Ламінування волосся в домашніх умовах желатином: відео-інструкція як зробити своїми руками будинку, рецепт желатинового складу, фото і ціна

  1. Користь, шкода і протипоказання
  2. користь
  3. шкода
  4. Протипоказання
  5. Як робиться ламінування в салоні
  6. Як виконати процедуру будинку
  7. Які компоненти потрібні
  8. Покроковий опис процесу
  9. Кілька додаткових порад
  10. У чому переваги домашнього ламінування
  11. Переваги використання желатину
  12. Відгуки про ламінуванні
  13. На завершення

Забезпечити здоров'ям і красою свої локони прагнуть практично всі жінки, які доглядають за собою. Часом зробити це не так просто, оскільки є маса причин, за якими волосся виглядає бляклими, непривабливими, а також володіють сухий структурою і часто ламаються, випадають.
Забезпечити здоров'ям і красою свої локони прагнуть практично всі жінки, які доглядають за собою

Фото волосся до і після ламінування

Якщо ваша шевелюра занадто сильно страждає від негативних проявів зовнішніх впливів, ви хочете захистити її, рекомендується виконати таку процедуру, як ламінування.

Суть її полягає в тому, щоб обробити волосся спеціальним складом, який буде ніжно обволікати найтоншої плівкою кожну волосинку окремо, захищаючи її від негативного зовнішнього впливу.

Зверніть увагу. У всьому світі цю процедуру прийнято називати по-іншому - «елюмінірованіе». Суть від цього не змінюється, звичайно ж.

У даній статті ми докладно розглянемо, що ж являє собою ця процедура, вивчимо її позитивні моменти, а також надамо вам докладну рецепт домашнього ламінування волосся желатином.

Користь, шкода і протипоказання

Найчастіше таку процедуру жінки роблять в салоні, звертаючись за допомогою до професійного майстру. Ми ж розповімо про те, як виконати желатинове ламінування волосся в домашніх умовах, але для початку давайте розглянемо, яку ж користь здатна принести процедура, а також поговоримо про те, чи може бути шкода від неї і чи несе вона в собі будь-які протипоказання .

Ми ж розповімо про те, як виконати желатинове ламінування волосся в домашніх умовах, але для початку давайте розглянемо, яку ж користь здатна принести процедура, а також поговоримо про те, чи може бути шкода від неї і чи несе вона в собі будь-які протипоказання

Ламінування забезпечить чудовий зовнішній вигляд локонів

користь

Перукарі в один голос стверджують, що нічого небезпечного в собі процедура не несе, а ось позитивних властивостей у неї досить багато, що обумовлено особливими використовуваними компонентами:

  • на натуральній основі;
  • без перекису водню;
  • без аміаку.

Таким чином, ламінування підходить всім дівчатам і жінкам, незалежно від їх типу волосся.

шкода

А ось медики не такі одностайні і стверджують, що будь-яке покриття шкідливо для здоров'я волосся.

За їх словами, покриття з часом починає лущитися, відвалюватися і забирає разом з собою лусочки волосся, що призводить до:

Кажуть, що якщо зробити ламінування раз, то доведеться виконувати його постійно

В результаті цього процедуру доведеться виконувати постійно, інакше волосся буде ламатися.

Протипоказання

Загалом, кому вірити - перукарям або медикам - вирішувати тільки вам, ми ж в свою чергу вважаємо своїм довго розповісти про протипоказання.

  1. Якщо ваші локони занадто сухі і схильні до випадання, то від ламінування краще відмовитися, оскільки воно призведе до збільшення ваги волосся, що спровокують ще більш активне випадання.

Порада! Якщо ж ви все одно хочете виконати процедуру, рекомендується заздалегідь сходити в салон краси і виконати повноцінне лікування волосся.

  1. Не рекомендується виконувати ламінування і тим, у кого занадто довгі локони, наприклад, до попереку або навіть нижче - це також може привести до рясного випадання.
  2. Не варто обробляти шевелюру подібним чином, якщо у вас діагностовано захворювання шкіри голови, а ще краще в такому випадку проконсультуватися з лікарем.
  3. У разі наявності на шкірному покриві голови відкритих ран, саден, варто тимчасово відмовитися від процедури, поки ті не загояться.

Як робиться ламінування в салоні

Перш ніж описати домашнє ламінування волосся желатином, давайте розглянемо, як же виконується процедура в салоні.

Вона передбачає кілька послідовних етапів.

Перевага процедури в салоні - за вас все зробить майстер

  1. Очищення локонів шампунем, який забезпечить видалення з лусочок всіх забруднювачів. Для цього підійде будь-який, звичний для вас шампунь.
  2. Гаряча фаза. Настає після того, як буде висушена шевелюра. На неї наноситься регенеруючий склад, який дозволить чешуйкам відкритися, а сам він заповнить весь вільний простір між ними. В цей же час на голові розширюються кровоносні судини. Голову потрібно укутати поліетиленом, що гарантує більш глибоке проникнення поживних речовин. В середньому, на цю фазу необхідно близько п'ятнадцяти хвилин.
  3. Третя фаза передбачає нанесення на локони масла і допоміжного складу, який активізує глибше і швидке всмоктування поживних речовин для максимально можливого і ефективного відновлення волосся зсередини.
  4. Холодна фаза передбачає нанесення ще одного регенеруючого складу, який тепер вже закриє раніше відкриті лусочки і забезпечить зворотне звуження судин.
  5. Ламінування - забезпечує проникнення всіх елементів препарату в пористі частини волосся і гарантує вирівнювання їх структур и. Це позитивно позначається на зовнішньому вигляді шевелюри, яка стає шовковистою і блискучою. Тривалість даного етапу безпосередньо залежить від того, який саме препарат використовується.
  6. Фінальний етап передбачає миття і сушку голови.

Як виконати процедуру будинку

Тепер давайте розглянемо, як виконується ламінування волосся в домашніх умовах з желатином. Дана інформація дозволить вам самостійно обробити свої локони, при цьому витративши мінімум грошей і то тільки на покупку желатину.

Які компоненти потрібні

Щоб здійснити ламінування волосся на дому желатином, вам необхідно підготувати наступні інгредієнти:

  • одну столову ложку желатину;
  • три столові ложки гарячої води або навіть окропу;
  • половинку столової ложки шампуню, живильної маски або бальзаму.

Основа суміші - вода і желатин

Зверніть увагу. Якщо у вас досить довге волосся, то в такому випадку кількість желатину, як і інших інгредієнтів, може бути великим. Точно визначити, скільки саме потрібно компонентів, вдасться після першого нанесення суміші. Збільшувати порції кожного інгредієнта потрібно пропорційно.

Покроковий опис процесу

Тепер розглянемо ламінування волосся будинку желатином покроково.

  1. Залийте желатин водою і почекайте близько двадцяти хвилин, поки він розбухне.

Порада! Якщо в суміші залишаться грудочки, то її потрібно буде злегка підігріти на водяній бані, щоб остаточно розчинити їх.

  1. В цей час можете поки помити волосся, але не сушіть їх феном.
  2. У розчинений желатин влийте шампунь або бальзам.

Переконайтеся, що в желатині не залишилося грудочок

Зверніть увагу. Це потрібно зробити для того, щоб потім без проблем змити желатин. Якщо не додати шампунь або бальзам, локони в результаті у вас склеяться і будуть нагадувати бурульки.

  1. Отриману суміш потрібно наносити на злегка вологу шевелюру на відстані в два сантиметри від коренів.
  2. Голова закутується поліетиленом і рушником.
  3. Щоб підсилити ефект, рекомендується прогріти волосся феном через рушник - протягом п'ятнадцяти хвилин.
  4. Склад необхідно утримувати від одного до двох годин.
  5. Після цього склад змивається теплою проточною водою.
  6. Волосся повинні висохнути природним шляхом, без застосування фена.

Результат неможливо не помітити!

Кілька додаткових порад

Всі рецепти ламінування волосся желатином в домашніх умовах типові.

Ми ж наведемо для вас кілька додаткових порад, які спростять процедуру.

  1. Якщо в желатині утворилися грудочки, то його не обов'язково гріти на водяній бані - можна просто поставити на батарею.
  2. Від грудочок також можна позбутися, якщо прогріти желатин в мікрохвильовій печі.

Зверніть увагу. Грудочки потрібно обов'язково розчинити, інакше змити желатин буде неймовірно складно.

  1. Краще додавати не шампунь чи бальзам, а будь-яку маску.
  2. Наприклад, можна виготовити маску самостійно з натуральних засобів, змішавши мед і білок курячого яйця до однорідної маси. Користуючись такою маскою, обов'язково оберніть шию і плечі паперовим рушником, інакше забруднені.
  3. Не рекомендується наносити суміш на корені і шкіру голову. Оскільки желатин володіє суша ефектом, що може згодом викликати роздратування, а також спровокувати появи лупи.
  4. Для обгортання шевелюри рекомендується використовувати навіть не шапочку для душу, а звичайну харчову плівку.
  5. Носити суміш на голові рекомендується не мінімально зазначений час в рецепті, а довше - бажано дві години. Це стане гарантією позитивного ефекту.
  6. Щоб нанести суміш на волосся, особливо, якщо вони у вас довгі, рекомендується користуватися звичайною пензликом для фарбування локонів.

Для нанесення суміші використовуйте пензлик для фарбування волосся

  1. Якщо ви хочете закріпити ефект фарбування, то ламінування потрібно проводити після того, як пофарбувати волосся, а не до того!
  2. Позитивний ефект від процедури триває від однієї до трьох тижнів. Тому оптимальна частота проведення ламінування - один або два рази на місяць.

У чому переваги домашнього ламінування

Є кілька причин, за якими процедуру рекомендується виконувати вдома, а не в салоні:

  • желатин повністю безпечний, в його складі є так званий тваринний колаген, який сприймається волоссям, як рідна добавка;
  • таку процедуру можна проводити в будь-який зручний для вас час;
  • вартість ламінування, виконаного своїми руками, копійчана.

Блиск, здоров'я і краса!

Переваги використання желатину

Відзначимо відразу, що ламінування волосся в домашніх умовах без желатину виконати неможливо. А тому розповімо детальніше про позитивний ефект, який чинить дана речовина.

Зокрема, після процедури ваше волосся стане:

  • міцними;
  • сильними;
  • блискучими;
  • красивими;
  • шовковистим;
  • гладкими;
  • стійкими до негативного впливу зовнішнього середовища;
  • об'ємними і пишними.

І все це без використання хімічних препаратів або дорогих косметичних засобів відомих компаній.

Обумовлено це тим, що волосся отримують колаген, від якого залежить здоров'я локонів.

Зокрема, дієтологи і трихолог наполягають, що кожен повинен вживати страви з желатином:

  • холодець;
  • заливне;
  • желе і т.п.

Желатин неймовірно корисний для здоров'я волосся

Тим самим, забезпечивши надходження колагену зсередини організму. А процедура ламінування гарантує його проникнення зовні, тим самим підсилюючи ефект!

Відгуки про ламінуванні

Звичайно ж, перед тим, як зробити щось нове, незвичайне зі своїм волоссям, багато хто цікавиться відгуками тих, хто вже випробував на собі цю процедуру.

Якщо говорити конкретно про ламінування, то відгуки суперечливі:

  • захоплені;
  • здивовані;
  • негативні.

Останні найчастіше виникають внаслідок невірних, завищених очікувань, а тому жінки і засмучуються. Деякі дами чомусь впевнені, що дана процедура є щось схоже з хімічною завивкою і думають, що ефект буде утримуватися п'ять-шість місяців.

Деякі дами чомусь впевнені, що дана процедура є щось схоже з хімічною завивкою і думають, що ефект буде утримуватися п'ять-шість місяців

Ви не впізнаєте своє волосся!

Хоча навіть сама «агресивна» завивка не буде утримуватися настільки довго - максимум чотири місяці. Максимальний же термін ламінування - до чотирьох тижнів. Тому, якщо ви налаштовані виконувати його постійно, то будьте готові до частих відвідин салону краси або самостійним подвигам на даному терені.

Якщо ж говорити про позитивні відгуки, то найбільше, за статистикою, їх виходить від тих, хто використовує желатин.

І причин тому кілька:

  • дешевизна;
  • простота;
  • можливість виконання вдома;
  • здійснення в будь-який момент, при потребі.

На завершення

Зробимо себе ще красивіше!

Тепер ви знаєте, як правильно виконати ламінування за допомогою желатину будинку, своїми руками. Нічого складного в цьому немає, просто керуйтеся нашими порадами і все у вас вийде ( див.також статтю «Маска для ламінування волосся додасть блиск і оздоровить шевелюру» ).

Представлене відео в цій статті надасть вам додаткову, корисну інформацію з даної теми і допоможе краще зрозуміти суть виконуваної процедури.

Сподобалася стаття? Підписуйтесь на наш канал Яндекс.Дзен

Якщо ви хочете подякувати, додати уточнення або заперечення, задати питання автору - додайте коментар!


Сподобалася стаття?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: