Статьи

Ламінування волосся желатином в домашніх умовах

  1. Професійне ламінування волосся
  2. Використання желатину в косметології
  3. Рецепти ламінування волосся желатином в домашніх умовах
  4. Як правильно робити домашнє ламінування
  5. Варіації масок на основі желатину
  6. Результат: фото «до» і «після» ламінування волосся желатином в домашніх умовах
  7. Протипоказання і шкода домашнього ламінування желатином

Ламінування волосся за допомогою желатину в домашніх умовах - процедура, що дозволяє надати шевелюрі здоровий вигляд: обсяг, гладкість, шовковистість. Інгредієнти доступні і дешеві, завдяки чому можливо заощадити на відвідуванні салону, але при цьому виглядати доглянуто і «дорого».

Професійне ламінування волосся

Спочатку, в 1997 році, з'явилося иллюминирование волосся, вигадане японською фірмою з виробництва професійної косметики для перукарів-колористів. Це технологія стійкого фарбування без окислювача, коли волосся по всій довжині виявляється немов у плівці з пігменту з допоміжними вітамінізованими інгредієнтами. Що дозволяє не руйнувати кератіновую структуру і надає доглянутий вигляд.

Для підтримки такого колорирования розробили лінійку доглядають коштів, що продовжують ефект і зберігають колір від змивання. Ось саме ці салонні кошти стали надзвичайно затребувані в Росії і російськомовних країнах.

Ламінування волосся за допомогою желатину в домашніх умовах - процедура, що дозволяє надати шевелюрі здоровий вигляд: обсяг, гладкість, шовковистість

Дівчина з ламінованим желатином волоссям

На Заході ламінування без фарбування не так популярно. Так як має тимчасове вплив, а професійні матеріали, що застосовуються для даної послуги перукарями, досить дороги. І на відміну від кератинового відновлення, ламінація волосина не лікувальна, а косметична процедура. Проте професійне ламінування волосся дозволяє:

Довше зберігати колір після фарбування.
Захистити від атмосферних і техногенних факторів: морозу, ультрафіолету, впливу смогу.
Додати блиск і гладкість неживим волоссю.
Запаявши посічені кінці, відростити здорові локони.
Додати обсягу і густоти тонким за рахунок потовщення волосків.
Полегшити укладання неслухняною шевелюри.

Процедури, в залежності від виробника і виду живильного гелю, мають різні назви: біоламінірованіе, біоцементірованіе, глазурування, екранування. Але принцип у всіх один - запаювання лусочок і оточення волоса цілком:

Целюлозою.
Протеїном шовку.
Амінокислотами пшениці, сої.
Штучним білком з вітамінами.
Біокомплексом з додаванням силіконів.

В результаті - миттєвий візуальний ефект і захист пошкодженого волосся від подальшого руйнування, захист від зовнішніх факторів. До того ж утримується природна волога всередині волосяного стрижня, фіксується колір, підвищується еластичність, з'являється блиск і гладкість.

Подібне салонному, ламінування волосся в домашніх умовах роблять за допомогою поживних складів з желатином і агар-агаром. Обидві речовини дають гелеобразную масу і забезпечують волосу захисну дихаючу плівку, аналогічну по впливу професійних засобів.

Використання желатину в косметології

Агар-агар - витяжка з водоростей, тому загущувач в ньому - целюлоза, лінійний полісахарид. Желатин складається з денатурованого колагену тваринного походження. Тому незважаючи на змінену гідролізом структуру і досить великі молекули колагену, він ближче до природного складу волосся, які на 60% складаються з білка.

У желатині містяться:

Незначна кількість вуглеводів, жирів, крохмалю та золи.
У 100 р желатинового порошку - 0,7 гр. кальцію, 0,3 гр. фосфору, 0,011 гр. натрію, 0,08 гр. магнію, 0,002 гр. заліза.
85-90% білків. Амінокислоти: гліцин, гидроксипролин, аланін, пролін, таурин, глутамінова, аспарагінова кислоти.

Амінокислоти, діючи зовні, заповнюють структуру пошкодженого волосся, зволожують волосся, проводячи додаткові речовини всередину волосяного стрижня. Завдяки регулюванню обміну речовин, волосся зміцнюються. Особливо благотворно вплив амінокислот на пофарбовані локони, вони роблять їх еластичними і надовго зберігають колір.

Руда дівчина з ламінованим волоссям

Гліцин допомагає домогтися м'якості і гладкості. Аргінін відновлює внутрішню структуру волосся, як і кальцій. Таурин стимулює зростання, пролін активізує обмінні процеси, зміцнюють волосся. Фосфор потрібен для усунення ламкості і посилення пігментації, т. Е. Яскравості кольору.

Звичайно, колаген в желатині змінений (можна порівняти з сирим і вареним яйцем), і стверджувати, що він надзвичайно насичується «корисними» волосся - не можна. Але він відмінно може «доставляти» поживні речовини, заповнюючи кератіновие лусочки і огортати їх захисною оболонкою.

Желатин активно використовується в косметології завдяки таким властивостям:

Утворює на волоссі і шкірі пластифікуючий, повітропроникний колагеновий шар, який зберігає баланс вологи.
Продовжує дію косметичних компонентів: масел, поживних, зволожуючих і вітамінних складів, екстрактів.

Користь желатину для волосся доведена безліччю позитивних відгуків. І, хоча рецепти желатинових масок існували задовго до появи модного салонної процедури, повсюдна популярність з'явилася порівняно недавно, завдяки викладеним в інтернеті відео.

Рецепти ламінування волосся желатином в домашніх умовах

Домашнє ламінування желатином підходить для всіх типів волосся. Власниці тонких і пошкоджених локонів пишуть у відгуках про те, що волосся стає «живіший» і об'ємніше, а посічені кінці менш помітними. Іноді зустрічаються негативні відгуки про надмірну пухнастості, яка легко знімається засобами догляду, що містять силікон. Розповімо вам кілька рецептів масок для ламінування волосся желатином покроково в домашніх умовах.

Класичний рецепт маски для ламінування з желатином готується просто. На волосся середньої довжини: 2 ложки швидкорозчинного желатину залити 6 ложками ледве теплої кип'яченої води і розмішати. Дати постояти 15-20 хв. Важливо, щоб в отриманому розчині не було грудочок, які потім складно вичесати.

Щоб позбутися від згустків, рекомендується підігріти суміш на водяній бані (або в мікрохвильовій печі) до повного розчинення або процідити. У підготовлену желатинову субстанцію ввести 1,5 ст. л. доглядає маски для волосся, яка не містить силіконів, яку використовуєте постійно. Повинна вийти сметанообразная консистенція.

Якщо не дотриматися пропорцію, то волосся від надмірного желатинового впливу пересушується і можуть почати обламуватися або інтенсивно розшаровуватися на кінцях. Якщо додати занадто багато готової покупної маски, то не вийде ефекту ламінування, желатин просто змиється.

Дівчина проводить процедуру ламінування волосся будинку

Як правильно робити домашнє ламінування

Рецепти для желатинового ламінування волосся в домашніх умовах різноманітні, але коштувати знати і про важливі нюанси процедури. Крім часу на приготування суміші з желатину, для правильного домашнього ламінування потрібно виділити не менше 60 хвилин. Попередньо, за кілька годин, слід провести тест на алергію (за вухом або на згині руки).

Перед нанесенням ламінуючого складу вимити голову звичайним шампунем. Застосовувати кондиціонер, що містить силікони, не варто, адже він пригладжують кутикули, а нам треба, щоб вони залишилися відкритими для ламінуючого складу. Але можна нанести лікувальну сироватку, дія якої посилиться в результаті ламінування. Іноді рекомендують додавати прямо в шампунь розведений желатин (в тій же пропорції, що і в класичній масці). Ефект ламінування посилюється від подвійного використання желатину: при митті, і при нанесенні маски.
Потім злегка просушити волосся, просочуючи рушником. Вологість необхідна для розкриття і очищення від інших доглядають коштів кератинових лусочок на волосках. Це посприяє кращому проникненню в структуру желатиновой суміші.
Щоб правильно зробити домашнє ламінування, слід на недосушені до кінця пасма акуратно наносити маску, відступаючи від шкіри голови на 3-4 см. Це важливо, тому що протеїн може викликати свербіж через порушення роботи сальних залоз і дихання фолікулів.
Укутати голову, прогріти за допомогою фена. Тримати близько 40 хв.
Змивати без шампуню, прохолодною водою. Наносити бальзам спеціально - не потрібно, але і не забороняється. Він може надто погіршити локони.

На ламінованих волоссі не так страшно робити укладку

Ламінування желатином має мало протипоказань. Робити його можна 2-3 рази на місяць. Накопичувальним ефектом ця процедура не має, але загальний стан кучерів поліпшується. Слід робити перерви, під час яких спробувати інші маски, наприклад, з оливковою олією .

Існує спосіб ламінування волосся на дому з прогріванням праскою пасом з нанесеним желатиновим складом і загорнутих в смужки фольги. Саме його іноді називають «правильним» домашнім ламінуванням, на відміну від першого способу, що є, по суті, міський з желатином. Однак, термічний вплив може несприятливо відбитися на стані волосся, особливо пошкоджених. Тому практикувати варіант з нагріванням плойкою ми не радимо.

Варіації масок на основі желатину

Щоб підсилити або змістити вплив на вирішення конкретної проблеми, можна доповнювати перевірений рецепт маски для ламінування на основі желатину іншими компонентами.

Наприклад, замінити воду на теплий настій насіння льону і шишок хмелю, 50:50. Справа в тому, що таке ополіскування використовується в народних рецептах для додання обсягу, блиску і гладкості волоссю. Разом з желатином і магазинної маскою такий засіб дасть «вау-ефект». Підійдуть і відвари інших трав: лопуха, кропиви, ромашки. І навіть зелений чай. Є позитивні відгуки про використання замість води коров'ячого молока і кокосового.

Крім того, вітамінізувати домашнє засіб для ламінування дозволить додавання рідких вітамінів з капсул, що продаються в аптеці: А, Е і С, а також гелеобразного екстракту алое вера.

Крім того, вітамінізувати домашнє засіб для ламінування дозволить додавання рідких вітамінів з капсул, що продаються в аптеці: А, Е і С, а також гелеобразного екстракту алое вера

У ламинирующий склад на основі желатину можна додавати різні компоненти

Для сухого волосся рекомендують також додавати:

Збитий яєчний жовток.
Мед.
Рослинні жирні олії: мигдальне, оливкова, рицинова.
Ефірні масла: розмарину, шавлії, іланг-ілангу.

Ефірні масла: розмарину, шавлії, іланг-ілангу

Яєчний жовток часто є состовляющей частиною масок для волосся

Для жирних кучерів в желатинову суміш для ламінування вводять:

Сік лимона або яблучний оцет.
Збите в піну яйце.
Мед.
Кашку з безбарвної хни.
масло звіробою , Лісового горіха, рисових зародків, оливкова.
Ефірна олія сосни , Кедра, каяпута, бергамоту, м'яти перцевої.

Ефірна олія сосни   , Кедра, каяпута, бергамоту, м'яти перцевої

Різні ефірні масла можна додати в желатиновий склад для ламінування

Допоміжні компоненти підживлять локони, причому вплив буде розтягнуто в часі: колаген вбере їх в себе і буде поступово «віддавати» їх волосу до наступного миття.

Результат: фото «до» і «після» ламінування волосся желатином в домашніх умовах

Як ми писали вище, результатом ламінування волосся є гладкість і еластичність волосся. Подивіться на фотографії, зроблені «до» і «після» ламінування волосся желатином в будинок. умовах, щоб знати, який результат повинен вийти у вас.

умовах, щоб знати, який результат повинен вийти у вас

Ламінування волосся желатином брюнетки «до» і «після»

Ламінування волосся желатином брюнетки «до» і «після»

Ламіновані желатином волосся блондинки «до» і «після»

Протипоказання і шкода домашнього ламінування желатином

Перед ламінуванням желатином в домашніх умовах слід об'єктивно оцінити стан шевелюри. Якщо волосся випадає, є свербіж, ранки, надлишкова сальність з лупою, то варто спочатку оздоровити волосся. Все-таки домашнє ламінування не лікує, а в більшій мірі дає візуальний ефект.

Після звільнення кератинових лусочок від желатинового наповнювача, стан локонів, в деяких випадках, може погіршитися. Ослаблені частинки кутикули волосся, що січеться змиваються зі складом, що истончает їх ще більше. Тобто маски з желатином не можуть повністю замінити відновлюючий догляд за надмірно пошкодженими волоссям. Будь-які проблеми зі шкірою голови теж є протипоказанням.

Шкода домашнього ламінування желатином іноді проявляється, якщо волосся від природи щільні і густі або мають ослаблені фолікули. Наявність утяжеляются плівки провокує навантаження на волосяні цибулини. Через це волоски починають випадати.

Оболонка, що покриває волосяний стрижень, хоча і зберігає природну зволоженість, але не дає йому насичуватися вологою ззовні. Тому є ймовірність порушення клітинного обміну речовин.

Тонкі і рідкісні локони після ламінування на дому можуть мати засмальцьований і прилизаний вид з жирним блиском, замість очікуваного обсягу і сяйва. А хімічна завивка через ламінування часто деформується.

Проте ефект від домашнього ламінування желатином частіше позитивний, про що свідчать численні відгуки та відео від випробували процедуру на власному волоссі. І тепер ви знаєте все про те, як ламінувати волосся желатином в домашніх умовах!

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: