Статьи

Шкода гель-лаку

  1. Кому слід рідше робити гель-лак на нігтях
  2. Як відновити нігті

Гель-лак - це декоративне покриття для нігтів, що зберігає свою стійкість 2-3 тижні завдяки особливим полімерів, які під дією УФ-випромінювання тверднуть і перетворюються в стійку плівку.

Манікюр з таким покриттям припав до душі багатьом дамам, адже він тривалий час не втрачає свого первинного вигляду. Руки довго виглядають доглянутими.

Але всю цю райдужну картину затьмарює те, що гель-лак - це все-таки складне хімічна сполука, компоненти якого під час полімеризації вплавляются в верхні шари нігтьової пластини. Багато жінок відзначають, що після зняття такого покриття, їх нігті були в жалюгідному стані.

Для видалення гель-лаку необхідний тривалий контакт з сильнодіючим розчином, мінімум 20 хвилин, що не кращим чином позначається на стані нігтів і кутикули. Але це не всі новини про гель-лаку, на жаль! Як відомо, для сушки нігтів використовується УФ-випромінювання. Так, цієї кількості ультрафіолетових променів занадто мало, щоб відразу викликати рак, але ... Є люди, яким варто остерігатися гель-лаку і робити цю процедуру рідше. Ось хто в зоні ризику!

Кому слід рідше робити гель-лак на нігтях

  1. Жінкам зі світлою шкірою і волоссям.
  2. Жінкам з сонячними опіками на шкірі.
  3. Красуням, чия робота пов'язана з постійним ультрафіолетовим опроміненням.
  4. Любителькам позасмагати, відвідувачкам соляріїв.
  5. Жінкам з ослабленим імунітетом.
  6. Жінкам зі спадковою схильністю до онкозахворювань (якщо в сім'ї хтось хворів).
  7. Тим, хто страждає екземою або псоріаз красуням.

Щоб звести ризик захворіти на рак до мінімуму, варто прислухатися до рекомендацій!

Краще відмовитися від такого манікюру, якщо у тебе занадто ніжна шкіра, є родимки або ластовиння на руках: випромінювання УФ-ламп при сушінні лаку дуже агресивно по відношенню до шкіри і нігтьових пластин.

Ще один момент - алергічна реакція. Якщо ти до кінця не впевнена в реакції свого організму на гель-лак, краще зробити попередню алергопробу. Розпитай у майстри, лаки якої марки вона використовує і які відгуки про них інших клієнток.

І все-таки, якщо тебе зовсім не лякає використання гель-лаку, прислухайся до порад від «Так Просто!», Які допоможуть відновити постраждалі нігті.

Як відновити нігті

  1. харчування
    Щоб нігті були стійкими до пошкоджень, їж в достатній кількості продукти, що містять кальцій: кефір, сир, сир, яйця, морську рибу.

    Зверни увагу на біодобавки з цинком, магнієм і залізом. Місячний курс таких препаратів зміцнить нігті і запобіжить їх ламкість.

  2. Догляд за нігтями
    Після зняття покриття дай нігтям відпочити з тиждень. Щоб усунути жовтизну, протирай їх щодня лимонним соком. Всю роботу по дому роби в рукавичках, щоб мінімізувати вплив побутової хімії.

    Вечорами роби масаж рук з оливковою олією або маслом жожоба - це зволожить нігтьову пластину і кутикулу.

    Дуже добре себе зарекомендувала желатинова ванночка: 1 ст. л. желатину розчини в 1 ст. гарячої води, перелий рідина в мисочку, злегка остудити і опусти в неї руки на 20 хвилин.

  3. Прискорення зростання нігтів
    Йодова ванночка покращує структуру нігтів і прискорює їх зростання. У 200 мл води розчини 2 ст. л. кухонної солі і даси 1/2 ст. л. йоду. Окуні в рідину руки на 15 хвилин, потім обполосни їх водою і нанеси зволожуючий крем для рук .

Сперечатися про те, шкідливі чи ні гель-лаки для нігтів, можна довго. Фахівці рекомендують таке нанесення стійкого покриття: зробіть 2 манікюру з гель-лаком, після чого - перерва 3 місяці (покриття лікувальним лаком або звичайним). Краси тобі і здоров'я!

Не забудь поділитися статтею з подругами!

Автор статті

Редакція «Так Просто!»

Це справжня творча лабораторія! Команда справжніх однодумців, кожен з яких фахівець в своїй справі, об'єднаних спільною метою: допомагати людям. Ми створюємо матеріали, якими дійсно варто ділитися, а джерелом невичерпного натхнення служать для нас улюблені читачі!

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: