Статьи

Спальний мішок своїми руками з різних матеріалів

  1. Види спальних мішків
  2. Як зшити своїми руками спальний мішок?

Зміст:

  1. Види спальних мішків
  2. Як зшити своїми руками спальний мішок?

Спальник є невід'ємною деталлю туристичної життя. У лісах або гірській місцевості без теплого кокона не обійтися навіть в теплу пору року, а вже на зимовому пікніку і поготів. Холодними ночами сон в мішку набагато зручніше, ніж під самим теплою ковдрою. Це досягається завдяки збереженню температури і повітряній подушці. Для немовлят спальний мішок - атрибут будь-якої прогулянки з осені до весни. Високі ціни на подібну продукцію змушують задуматися, чи можна виготовити дорослий або дитячий спальний мішок своїми руками?

Види спальних мішків

Мішки для сну можуть вмістити від одного до трьох осіб в залежності від розміру. Конструкції бувають наступних видів:

  1. Спальник-ковдра: призначений для коротких походів, закривається про допомоги блискавки, має великий обсяг.
  2. Кокон-мішок: звужений донизу, що економить місце в рюкзаку і при розміщенні в наметі, має капюшон на затягуванні і додаткові утеплювачі.
  3. Комбінезон - дає можливість вийти з намету в холодну пору, вимагає ретельного підбору за розміром.
  4. Комбінований - трансформер, здатний перетворюватися з двох спальників в один, але більшого розміру.

Крім форми існує класифікація за температурним режимам: зимові, літні, міжсезоння.

Як зшити своїми руками спальний мішок?

Для самостійного виготовлення мішка буде потрібно три складових: верхня частина, підкладка і утеплювач. Для зовнішнього шару використовують міцні синтетичні матеріали (каландрований капрон, нейлон, поліестер). Підкладка виконується з натуральних тканин (тик, фліс, перкаль). Виготовляючи спальний мішок своїми руками, потрібно пам'ятати, що утеплювач - це головний Теплотворна шар. Як його можуть виступати натуральні продукти і синтетика:

  1. Пух водоплавних птахів: гаги, качки, гусака.
  2. Штучні наповнювачі: синтепон, холлофайбер .
  3. Комбіновані матеріали.

Спочатку виготовляється форма, при виконанні креслення потрібно знати, що для ширини потрібно 70-90 см, а довжина залежить від зростання конкретної людини. При викроюванні не варто забувати про припуски на шви 1,5 - 2 см. Для запобігання сбіваемості наповнювача виріб вимагає простьобування з інтервалом приблизно 15 см. Куліска для стягивающего шнура може бути на шиї або на окантовці капюшона - це залежить від конкретної моделі.

Зшити своїми руками спальний мішок не дуже складно, до того ж індивідуальну модель можна оснастити відповідно до особистих переваг про розмір, форму і кількості наповнювача. Тим, хто не бажає возитися з набиванням, можна використовувати готові ковдри на натуральній або синтетичній основі. Для виготовлення спальників для маленьких туристів зазвичай підбирають яскраві тканини з малюнками дитячої тематики.

А у вас є спальний мішок? Розкажіть про це в коментарі .

Високі ціни на подібну продукцію змушують задуматися, чи можна виготовити дорослий або дитячий спальний мішок своїми руками?
Як зшити своїми руками спальний мішок?
А у вас є спальний мішок?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: