Статьи

Виписка з пологового будинку. Прикмети і традиції

Народження малюка - світле свято в житті батьків. А за ним слід ще один - виписка з пологового будинку. Як правильно оформити цю подію, як до нього підготуватися, і які прикмети варто дотримуватися? Читайте далі і ви все дізнаєтесь.

Для будь-якої породіллі вихід з пологового будинку - це досить великий стрес, адже в лікарні доглядати за дитиною їй допомагали лікарі і медсестри, а тепер все приємні, але складні обов'язки лягають на її плечі. Тому традиційно виписку з пологового будинку оформляють як свято, щоб порадувати маму і подарувати позитивні емоції їй і маляті, який вперше потрапляє додому.

Для цього слід:

1. Купити для дитини необхідний одяг. Найчастіше це яскравий конверт, взимку з утепленням, а влітку не дуже жаркий і з натуральних, «дихаючих» тканин.

2. Подбати про зовнішній вигляд мами. Для цього бажано заготовити красивий і зручний наряд. Це може бути комбінезон, сукню чи костюм, які не будуть обмежувати рухів, підкреслять жіночність, а також дозволять молодій мамі відчувати себе справжньою королевою на своєму святі.

3. Традиційно кімнату, куди принесуть малюка, прикрашають стрічками, рожевими або блакитними залежно від статі дитинки, плакатами, іграшками. Обов'язково потрібно купити ліжечко, в якій маленький проведе свою першу ніч. Варто подбати і про подушечці, ковдрочку. Також можна яскраво прикрасити машину, на якій щасливі батьки відправляться додому, а з собою в пологовий будинок взяти квіти і кульки.

4. За стародавніми традиціями, батьки повинні були «викупити» дитини у баби повитухи, що в майбутньому обіцяло новонародженому щастя й удачу. Сьогодні роль знахарки виконують лікарі, і ми рекомендуємо при виписці не забувати про них. Як викуп краще вибирати не традиційні кави, коньяк, цукерки, а бути оригінальними і купити фруктів, сиру, вина. Це буде приємно для всіх.

1. Першим дитинку повинен взяти на руки тато. Він повинен обміняти малюка на «хабар», заготовлену заздалегідь.

2. Дитині «на удачу» дарують срібну ложечку, яку необхідно покласти новонародженому в рот, щоб він був багатий і успішний в майбутньому.

3. Малиша не можна нікому показувати протягом 40 днів після народження, так як його можуть «наврочити», тому на виписку запрошують тільки самих рідних і близьких.

4. Першим поцілувати малюка, крім мами, тата і бабусь з дідусями може тільки дуже шанована і хороша людина, цим він благословляє дитину на довгу успішну життя.

5. Якщо на вулиці зима, то з собою в пологовий будинок добре взяти хутряну шубу і закутати в неї малюка поверх конверта. Це також повинно привернути багатство. Будинку дитини теж краще покласти на хутро.

6. Купати дитинку вперше можна або в воді, де лежало срібло, або з додаванням молока. Перше має принести багатство, а друге - гарантувати достатню кількість грудного молока у мами.

Перше має принести багатство, а друге - гарантувати достатню кількість грудного молока у мами

Але в будь-які прикмети ви не вірили, і які б традиції не дотримувалися, все одно є речі, без яких малюк не може обійтися на початку свого життя. Вибрати все необхідне можна на сайті http://babydream.com.ua/ заздалегідь, щоб день виписки з пологового будинку став справжнім святом.

Схожі статті:




Як правильно оформити цю подію, як до нього підготуватися, і які прикмети варто дотримуватися?

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: