Статьи

біржовий жаргон

  1. Використання жаргону
  2. Поширення біржового жаргону

У будь-якої спеціальності є свій жаргон. Це відноситься і до співробітників бірж. Жаргон російських бірж з'явився на початку 2000 років. З цього часу він зазнав лише незначні зміни. В основі жаргону бірж лежать англомовні слова, їх похідні. Крім того, можуть вживатися різні крилаті вирази або блатні слова. Жаргон бірж в чималому ступені просочений чорним гумором. Нерідко в ньому вживаються і нецензурні вирази.

Використання жаргону

Використання жаргону

зрозуміло, біржовий жаргон має практичне використання. У всіх компаніях, перед тим як будуть відкриті торги проводяться наради, що відкриваються аналітичною доповіддю. У ньому аналізуються тенденції світових торгів. При цьому, основна увага приділяється США і азіатським країнам.

Подібна нарада триває близько 10 хвилин і в ньому в повній мірі використовується професійний жаргон. Слухаючи подібна доповідь, стороння людина зрозуміє дуже мало через безліч жаргонних слів. Враховується і той факт, що в багатьох таких організаціях працює велика кількість іноземців і нараду проходять, як правило, англійською. Більш того, на англійській мові ведеться і внутрішня переписка по електронній пошті. Нерідко деякі керівники бірж, наполягають на використанні жаргону в аналітичних доповідях. Хоча таке відбувається аж ніяк не завжди і не є обов'язковим.

За допомогою лише одного слова входить в жаргон бірж можна описати стан цін і ринку і дати вичерпну характеристику працівникам біржі.

За допомогою лише одного слова входить в жаргон бірж можна описати стан цін і ринку і дати вичерпну характеристику працівникам біржі

Чи не мале місце в жаргоні відведено словами, які показують стан попиту, руху цін і наявність пропозицій на ринку. А також вони використовуються для визначення котирувань. Одним з найважливіших факторів у роботі біржі - це процес встановлення цін. Так як цей процес відбувається досить швидко і за ним нелегко встежити, то необхідно використовувати короткі фрази і вирази, що дають точне визначення того, що відбувається. З цієї причини, жаргон бірж дуже популярний у працівників. Адже він дає можливість економити такий цінний час.

Поширення біржового жаргону

Багато хто плутає жаргон бірж зі звичайною економічною лексикою. Але це невірно. Жаргон використовують не тільки рядові співробітники, але також і керівники. Ним користуються, в тому числі, під час офіційних переговорів. Жаргон бірж не є чимось таємним і будь-яка людина з легкістю може знайти значення того чи іншого слова в інтернеті.

У російській біржовому жаргоні є чимало слів, які набули нового значення в останні десятиліття. Наприклад, за радянських часів під словом спекулянт мався на увазі працює нелегально перекупник будь-якого товару, який був у дефіциті. Але зараз, на ринку валют або акцій, цим словом називають шановного працівника, праця якого добре оплачується. В цьому слові вже немає колишнього негативу.

Зараз в інтернеті можна знайти чимало словників з біржового жаргону. Вони досить корисні, особливо для новачків в роботі бірж. Однак в подібних словниках є далеко не всі слова, які знаходяться в побуті працівників бірж. Щоб засвоїти і повністю володіти подібною лексикою слід опрацювати в цій сфері хоча б кілька років. Володіючи подібним жаргоном на будь-якій вечірці, ви зможете впізнати свого колегу або ж досвідченого інвестора.

У нашій країні ще десятиліття тому як з'явилася субкультура бірж. Правда, вона мало цікавить пересічних обивателів. Адже багато в Росії впевнені, що працівники бірж отримують гроші просто так. Хоча насправді, основою цієї індустрії є нелегку працю і конкуренція .

Новости

Адрес:
пр. Пушкина 16

Телефоны клуба:
056-79-000-37
099-078-90-99
067-689-07-01
093-403-17-02

Режим работы:
ПН – ПТ: 9.00-21.00 СБ: 10.00-17.00

Следите за нами: