Сам собі кулінар
Як зізнався Олександр Миколайович, вільна від сімейних відносин холостяцьке життя його цілком влаштовує. І не тому, що звик, - так йому жити комфортніше і цікавіше. А приказку про те, що шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок, вважає для себе непотрібної. Незважаючи на міцну фігуру, він абсолютно невибагливий до їжі. Традиційний бутерброд з ковбасою і кави на сніданок, обід з трьох страв в закладах громадського харчування або м'ясні напівфабрикати, які сам готує вдома на швидку руку, а без вечері може і зовсім обійтися, захоплений черговий науковою статтею або монографією.
- Іноді під настрій можу приготувати собі і що-небудь смачненьке, - зауважив співрозмовник, витираючи тільки що вимиту сковорідку. - У неділю настругав цілу каструлю олів'є. Інгредієнти ось ще в холодильнику залишилися ... Існує закон: в усьому живому світі парної є тільки сексуальна статева функція. Все інше людина може сам - і приготувати їжу, і випрати, і підлогу помити. У мене з цим проблем немає.
У житті, як у класика
За розмовами на кухні господар холостяцьким квартири згадав масу анекдотів про взаємини чоловіків і жінок і навіть класику вітчизняної драматургії.
- За радянських часів був знятий фільм за п'єсою Олександра Володіна «Старша сестра». Там одна з героїнь запитала дядечка - старого холостяка, чому він не одружився. Той відповів: «На початку я вважав, що рано. Потім вважав, що пізно. А потім питання відпало саме собою ». Ось так само і я - довго не поспішав одружуватися, вважаючи, що поки ще рано ...
- А тепер поставили на одруження хрест?
- Я такого не казав, - Олександр Ємець хитро посміхнувся. - Терпіти не можу термін «співжиття», але сам теж в таких відносинах з жінками складався, каюсь! Однак думки, щоб розписатися в загсі, у мене ніколи не виникало.
- Чому?
- Є притча: з пункту А в пункт В вийшли два поїзди. Вони мчали назустріч один одному по одній колії, але не зіткнулися. Не доля!
Доступний секс веде від загсу?
Я слухала одкровення холостяка й стала роздумувати вголос: «Багато дівчат, наївно вважаючи, що спонукати молоду людину на шлюб може секс, намагаються одягатися сексуально, студіюють камасутру ...»
- Секс - це лише хороший спосіб привернути чоловіка, але не втримати його. З досвіду багатьох своїх знайомих бачу: шлюби, побудовані на спекуляції чоловічий стурбованістю, недовговічні, - не погодився Олександр Ємець та розповів старий анекдот з приводу.
- Сидять сільські дівчата на призьбі і насіння лускають. Одна інший каже: «Маш, ти недавно заміж вийшла. Ну і як? »-« Та краще ». - «А що краще щось? - «Найчастіше». Це років ... дцять тому секс був величезним стимулом для одруження. Про те, що молоді люди з'їдуться і стануть жити разом до весілля, не могло бути й мови. Такі відносини засуджувалися родичами, громадськістю. Раніше до весілля дівчина була бажаним завоюванням. У нинішніх умовах вільної моралі задовольнити свої сексуальні потреби - не проблема, - продовжує холостяк. - Познайомилися, хлопець прагне близькості. - "Так будь ласка". - Чи не на першому, так на другому чи третьому побаченні точно - і в будь-якій кількості. Готелів сьогодні різних предостатньо. Якось почув по радіо рекламу: «Можливо короткочасне проживання». Я далеко не ханжа, але навіть мене це покоробило. На жаль, життя показує: якщо народу даруються демократичні свободи, на перше місце виходить свобода аморальності. Наші жінки стали настільки доступними, що іноді виникає запитання: навіщо взагалі мужики одружуються?
третій тип
Як кажуть психологи, серед холостяків найчастіше зустрічається три типи. Перший - готується до сімейного життя, він багато працює, готуючи матеріальну базу для майбутнього щастя, яке відсуває на потім. Другий тип - розчарувався в сімейному житті і вирішив що це не для нього. І таких, за словами Олександра Ємця, серед його знайомих чоловіків чимало. Обпікшись один раз, вони готові проковтнути свій паспорт, аби їх не затягнули більше в загс. Сам Ємець відносить себе скоріше до третього типу - так званим холостякам на переконання. Він нікого не обнадіював, нікому нічого не обіцяв, щоб не псувати життя ні собі, ні жінкам, з якими якийсь час жив або зустрічався.
- Сім'я - дружина, діти - це постійна турбота, якісь проблеми, нехай і приємні. Холостяк у відповіді перед богом тільки за себе. Для кого-то це мінус, для інших - плюс. У мене храм холостяцьким свободи.
- Олександре Миколайовичу, скажіть чесно, шкодуєте, що у вас немає дітей?
- Я ніколи ні про що не шкодую. Все що не робиться на краще.
- А чи не нудно вечорами вдома на самоті? Ні з ким поговорити по душам ...
- Це ще як на все подивитися. Я знаю чоловіків, які при дружині і дітях відчувають себе дуже самотніми. І, як ви говорите, по душам поговорити їм ні з ким. А спілкування мені з лишком вистачає. Є такий термін «комунікаційна інтоксикація», це коли спілкування занадто багато і воно не завжди радує. До нас такі пацієнти приходять, важко собі уявити - без матів розмовляти не вміють. Причому в будь-якому віці і чоловіки, і жінки. Зараз ми з вами спілкуємося, я вже трохи відпочив, тому живий і бадьорий. А подивилися б на мене, коли я тільки з роботи прийшов. Нікого не бачити, ні чути не хотілося. А як уявиш, що тебе зараз ще «пиляти» хтось за щось почне ... В тому, що я розлучався з жінками, нікого не звинувачую. Можна було десь і терпиміше бути, а я людина імпульсивна. Серед різного марення, написаного сучасної панянкою під псевдонімом Маринина, є здорова думка: довго живуть не ті, хто один одного палко люблять, а ті, хто один одного терпіти можуть. Повністю з нею в цьому погоджуся.
Два дня думав
- Якщо зустрінеться жінка, з якою вам буде цікаво і комфортно, зважитеся узаконити з нею стосунки?
- Не знаю, чи зустріну таку. Мені завжди родичі говорили, що у мене планка дуже висока. З жінками, які раніше зустрічалися на моєму шляху, у нас були різні пріоритети, різні цінності, знайти точки дотику було важко. Одного разу знайома запитала, як я повинен ставитися до жінки, щоб піти з нею в загс. Я зазвичай швидко відповідаю на питання, а це був, мабуть, єдиний випадок в житті, коли відразу не знайшов, що сказати. Здавалося б, питання просте, а я думав дня два.
- І що відповіли?
- Я повинен цю людину поважати. Спільне проживання - це робота, постійний компроміс. У радянські часи була жартівлива пісенька, що складається з ремарок: «Знову зарплати тільки половина - про це пам'ятай, жінка з чоловіком,« А ти скажи мені, хто така Ніна? »- про це пам'ятай, жінка з чоловіком,« А ти не можеш мені зашити штанину - про це пам'ятай, жінка з чоловіком ... »І такий« футбол »із закидів на протязі хвилин п'яти. Так з цього сімейне життя і складається! Коли люди один одного поважають і терплять, живуть довго. Якби у мене це вийшло, то я зараз був би одружений.
Наостанок доктор Ємець загадав мені загадку: «Чому жінки живуть довше?»
І в черговий раз здивував почуттям гумору: «Тому що у них немає дружин!» Свої слова підкріпив черговим анекдотом: «Зустрічаються дві подруги років по 27. Одна:« Я чула, що ти повернулася до свого чоловіка? »-« Не можу спокійно дивитися, як цей гад живе собі на втіху ». Ось вона жіноча мудрість! »
- Між іншим, доведено, що одружені чоловіки живуть довше, - парирувала я.
- Зате неодружені - цікавіше, - залишився при свом думці переконаний холостяк.

Матеріали по темі
показати ще
А тепер поставили на одруження хрест?Чому?
Доступний секс веде від загсу?
Ну і як?
«А що краще щось?
Наші жінки стали настільки доступними, що іноді виникає запитання: навіщо взагалі мужики одружуються?
Олександре Миколайовичу, скажіть чесно, шкодуєте, що у вас немає дітей?
А чи не нудно вечорами вдома на самоті?
І що відповіли?
У радянські часи була жартівлива пісенька, що складається з ремарок: «Знову зарплати тільки половина - про це пам'ятай, жінка з чоловіком,« А ти скажи мені, хто така Ніна?