Ніхто не стане сперечатися, що дитячий зимовий комбінезон вельми корисний і зручний в повсякденному використанні. Його основна перевага і відмінність від того ж дитячого зимового костюма, що складається з куртки і штанців в тому, що його не потрібно постійно поправляти і зупиняти. Вітер, не проникне ні з якого боку. Але на практиці, малюки старше двох років не люблять носити комбінезони. У цьому випадку їм на зміну і приходить комплекти. У їх, як і у комбінезонів є ряд переваг, адже куртку завжди можна розстебнути або навіть зняти, щоб крихта НЕ спітнів, якщо він знаходиться в приміщенні або транспорті. А коли малюк захоче в туалет, то дорослим потрібно допомогти зняти з нього тільки теплі штани, що не оголюючи при цьому груди дитини, як це відбувається в подібній ситуації з комбінезоном.
Для діток молодше трирічного віку в період холодів дорослі часто набувають комбінезони . Незаперечно, що такий одяг більш комфортна для самих маленьких. Але як тільки малюк стає старше, він починає більше рухатися, тому для нього буде більш зручний зимовий костюм з куртки і штанців або напівкомбінезона. Це комфорт як для крихти, так як він не соромиться в русі, так і для дорослих - не потрібно прати весь комплект цілком в разі, якщо одна частина забрудниться. До того ж можливе поєднання курток і штанів від різних костюмів. В результаті куртка може бути одна, а зимових штанів до неї кілька.
На що слід звертати увагу в першу чергу при покупці зимового дитячого костюма? Є кілька основних критеріїв. Один з основних, це довжина куртки. Бажано, що б вона була до середини стегна. Другий важливий параметр - свобода рухів, костюм не повинен бути тісний дитині. Варто пам'ятати, що під курточку взимку буде одягатися тепла кофта, а під штани колготки або кальсони, тому вибираючи розмір дитячого зимового костюма, варто звернути на це увагу. Штанці будуть зручніше, якщо вони будуть з лямками, тобто практично не штани, а напівкомбінезон, який постійно закриває нижню частину спини і поперек, навіть, коли дитина активно рухається. Зберегти тепло в холодну погоду допоможуть спеціальні утяжки, вшиті по нижніх краях дитячої зимової куртки і брюк, а також кулиска на талії.
До каптура також варто придивитися: бажано, якщо він буде глибокий і забезпечений гумкою, що дозволяє регулювати його розмір. Дітям дуже подобається, коли обидві частини комплекту мають кишені, тому, чим їх буде більше і чим просторіше вони виявляться, тим краще. Коли питання з моделлю майбутньої зимової одягу вирішене, варто задуматися про матеріал, з якого вона буде зроблена.
Вологонепроникна і брудовідштовхуюча тканину підійдуть найбільше. А щоб малюк сильно не пітнів, варто звернути увагу на повітропроникність матеріалу. З докладним описом властивостей деяких матеріалів, які ми використовуємо у виробництві дитячого зимового одягу, можна ознайомитися в спеціальному розділі нашого сайту.
Дуже зручним і корисним з точки зору безпеки дитини є наявність на одязі світловідбивних смужок, вони допоможуть побачити дитину в темний час доби Вам і убезпечити його при переході дороги.
Наступний фактор вибору зимового костюма, який цілком можна було б поставити і на перше місце - утеплює або наповнювач. Кращим утеплювачем буде пух. Одяг їх пуху дуже тепла і легка. І в разі, коли модель зшита якісно і в якості наповнювача використано якісну сировину, то пух з на неї не лізе. До того ж він проходить антибактеріальну та термічну обробку, тому виключає появу або загострення алергічних реакцій у дітей. Але у пуховиків є деякі особливості, які варто брати до уваги, вибираючи зимовий костюм. За виробами з пуховою наповнювачем потрібен делікатний догляд, (який детально описаний в цьому розділі нашого сайту) наприклад, після прання такі вироби підлягають додатковому полоскання, яке дозволить позбавити виріб від миючого засобу, яке не будучи повністю віддаленим після прання може залишити в процесі висихання одягу розлучення.
Зараз пух все частіше замінюють штучні матеріали, що складаються з мікроволокон, які також мають високі теплозберігаючі характеристиками. Такі комплекти одягу також легкі і теплі, але при цьому не вибагливі у догляді. Однак при тривалій і інтенсивній шкарпетці, а так само частих праннях такі матеріали згодом мають тенденцію до «звалювання», але для дитячого зимового одягу це майже не актуально, тому, що дитина встигає вирости з неї набагато швидше, ніж та втратить свої теплозахисні властивості .
На завершення нашого огляду поговоримо про підкладці. Батьки люблять вибирати вироби в яких в якості підкладали використовується фліс, фуле або бавовняного трикотажу, так як вони мають повітропроникними властивостями, а крім того відмінно вбирають або відводять назовні надлишкову вологу від тіла дитини. Підкладка з неприродною тканини принесе дітям дискомфорт, так як вона після намокання швидко остигає, та ще до того ж може викликати алергічні реакції.
Запрошуємо до співробітництва
партнерів
і дилерів
в Уральському, Сибірському і Далекосхідних
округах Російської Федерації
- довірче партнерство
- прямі поставки
- Партнерські схеми оплати і ціни
Ми зацікавлені, щоб Ваша прибуток росла!
Сподобалася стаття? Постав лайк, подякуй автора і поділися
Читайте також

Зараз часто можна почути від продавців офлайн магазинів скарги на зменшення кількості покупця ...
Плюси і мінуси розпродажів одягу
Короткий огляд розпродажів, їхні переваги й недоліки ...
Запрошуємо до співробітництва
партнерів
і дилерів
в Уральському, Сибірському і Далекосхідних
округах Російської Федерації
- довірче партнерство
- прямі поставки
- Партнерські схеми оплати і ціни
Ми зацікавлені, щоб Ваша прибуток росла!
Наші пропозиції
Підпишись і отримуй свіжі новини і практичні поради на свій e-mail
6 8 5
передплатників вже отримують наші поради
Спеціальні акції для передплатників, нові колекції, свіжі новини в світі дитячої моди і G'n'K, навчальні матеріали для високих продажів.
Дізнайтеся про все першими!
Сподобалася стаття?